Zgłoszenia (166)

Brak oznakowania pionowego przejścia dla pieszych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2019-08-08 22:15:23

Prośba , zapytanie o możliwość oznakowania przejścia dla pieszych znakiem informacyjnym D-6 /przejście dla pieszych/. Lokalizacja przejscia dla pieszych ul. Kasprowicza przed skrzyżowaniem z ul....

Brak oznakowania postoju TAXI (znaki D-19 oraz D-20) przy ul. Starynowskiej

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-09-21 05:13:24

Po zrealizowaniu inwestycji budowy ścieżki rowerowej przy ul. Starynowskiej wyznaczono nowe miejsce postojowe dla taksówek osobowych. Jakiś czas temu oznakowanie uległo uszkodzeniu, a obecnie nie ma...

Daniel M.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-05-21 19:18:46

Uszkodzony znak przy ul. Chodkiewicza (piekarnia Wendland).

Przechylony znak drogowy określający "KOPERTĘ".

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-02-12 10:51:11

Uderzony przez wjeżdżające samochody z meblami. Są ślady otarcia.Dzisiaj około 9.00 wjeżdżała taksówka a że otarła się o pojazd stojący na kopercie szybko uciekła pod bank.

Miejsce do parkowania dla niepełnosprawnych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-01-28 08:41:32

Stoi znak drogowy wyznaczający 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale brak oznaczenia poziomego, czyli niebieskich kopert. Kierowcy wykorzystują to, parkując w ten sposób, że faktycznie...

rondo pileckiego

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-08-01 14:49:59

rondo pileckiego od strony intermarche ścieżka rowerowa -przy reklamie leży złamany znak drogowy, przejście dla pieszych.

Zniszczony słup

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-07-24 16:05:12

Przy padach na rogu ul. Unii Lubelskiej i Granicznej leży wyciągnięty słup.

zerwane nazwy ulic przy ul. Ziemi i ul.Neptuna w Kołobrzegu

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-22 18:37:40

słupek zabezpieczający

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-20 20:00:57

Przechylony słupek i brak łańcuchów zabezpieczających przy skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej i Ogrodowej.

Brak ograniczników parkowania - ul. Dworcowa.

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2022-08-03 07:57:40

Brak ograniczników parkowania powoduje notoryczne zawężanie przejścia na chodniku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...