Zgłoszenia (2061)

test

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2021-02-15 16:44:33

test

Poidelko dla zwierząt i ludzi osiedle ogrody

Uszkodzona infrastruktura
Odmowa
2021-01-10 22:23:11

Pokrywa od tej instalacji wyszła na powierzchnię. Woda wydostaje się na zewnątrz. Osiedle ogrody.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. GIEŁDOWA

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-12-04 11:55:18

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. GIEŁDOWA

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-11-12 12:24:47

Niedziałające oświetlenie ul. Złota.

Zapadnięta studzienka

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-11-03 21:34:13

Zapadnięta studzienka na chodniku przy przedszkolu, bibliotece na osiedlu Ogrody.

USZKODZONA NAWIERZCHNIA W PARKU GENERAŁA JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-09-14 13:54:42

Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę w kilku miejscach nawierzchni w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, ponieważ w niektórych miejscach nierówności stwarzają poważne zagrożenie uszkodzenia...

Kałuże (zastoiny wodne)

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2020-07-09 18:03:29

Na wysokości posesji przy Okopowej 6 przy nawet niewielkich opadach deszczu tworzą się bardzo duże rozlewiska wodne. Nie pozwala to nawet zbliżyć się do jezdni nie ryzykując ochlapania przez...

Brak kontynuacji pasów na przejściu dla pieszych - ul. Solna.

Problemy rowerzystów
Odmowa
2020-06-23 10:21:29

Rowerzyści często nie zwracają uwagi, że w tym miejscu jest przejście dla pieszych. Mnie osobiście najechała tam Pani twierdząc, że to dalej ścieżka rowerowa.

Pozapadany chodnik ul. Solna.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-05-22 13:21:26

Chodnik pozapadany w kilku miejscach, po każdym deszczu tworzą się kałuże i mało wygodnie się po nim chodzi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...