Zgłoszenia (2338)

Zatrzymywanie się na zakazie - ul. Wielkopolska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-19 08:07:03

Notorycznie łamanie przepisów - parkowanie przy chodniku mimo zakazu - blokowanie skrzyżowania z ul. Mazowiecką.

Połamana gałąź drzewa przy ul. Dworcowej 8

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-10-14 08:36:10

Informuję że na ulicy Dworcowej na wysokości budynku przy ul. Zwycięzców 1 wiatr złamał gałąź drzewa.

Przekrzywiony znak drogowy - ul. Warzelnicza.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-10-13 08:11:26

Krzaki do przycięcia - ul. Jasna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-10-13 08:09:55

Przekrzywiony znak drogowy - ul. Św. Macieja

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-10-13 08:08:37

Znak przekrzywiony od 2 tygodni.

Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-12 18:49:48

Od dłuższego czasu na parkingu koło Stacji Paliw Orlen stoi nieużywany pojazd, od strony ul. Dąbrówki

Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-12 18:45:14

Od dłuższego czasu na parkingu przy bazie MZK od strony ul. Śliwińskiego, stoi nieużywany pojazd

Parkometr 110 ul. Towarowa 17

Problem z parkomatem
Ukończone
2020-10-08 16:18:15

Parkometr zjada monety i nie daje biletów. O godz 17 zjadł mi 8 zł i nie wydał biletu. Próba anulacji skutkuje wyłączeniem wyświetlacza i piszczeniem a pieniędzy nie zwraca

dwa kosze na odpady w tym samym miejscu

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-10-07 20:48:07

witam. prosba o weryfikacje i rozstawienie koszy na dwie strony jezdni. miejsce: rog rzecznej i łopuskiego. przy ulicy stoja 2 kosze w odleglosci 1 m, tymczasem po drugiej stronie ul. rzecznej, przy...

Parkomat Strefa A Parkomat 111

Problem z parkomatem
Ukończone
2020-10-07 13:38:48

Nie przyjmuje wpłat

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...