Zgłoszenia (319)

507523163

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-01 16:19:23

Czy nikt nie widzi że te róży które tam są dawno powinny być wymienione na nowe sadzonki. Wygląda to okropnie .

Zanieczyszczony gołębimi odchodami chodnik

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-29 10:41:12

Odstrzelać nie można żeby przy przystanku Al jp ii przy gieldowej nie brudzily? A może usunąć ich gniazda. Byłem świadkiem kiedy Niemcy dostali z gory a potem ja

Junior

Zniszczony przystanek
Ukończone
2018-04-24 21:27:01

Przekrzywiony znak "przystanek autobusowy"

Junior

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-24 20:18:26

Przekrzywiona lampa przy ul. Okopowej (przy SP7)

Dzikie wysypisko śmieci przy działkach na ul. Wschodniej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-21 16:59:24

Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporzadkowanie i usunięcie śmieci ze wskazanego na mapie i zdjęciach terenu znajdującego się przy ogródkach działkowych. Śmieci te przez okres jesienno - zimowy były...

Dzikie wysypiska śmieci przy ul. Wschodniej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-21 16:45:51

Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporzadkowanie i usunięcie dzikich wysypisk śmieci wzdłuż drogi gruntowej biegnącej przy torach kolejowych, która prowadzi na działki ogrodowe. Mieszkańcy zapewne...

Kradzieże, akty wandalizmu i chuligaństwa

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-18 16:51:37

Wszystko to dzieje się w lombardzie za dnia. Ludzie przychodzą i są okradani od tyłu- chuligaństwo ()20-30 lat) przychodzi i grzebie ludziom w torbach, plecakach. Właściciel udaje, że nic o tym nie...

ulica Witkowice 1 materiały rozbiórkowe na ulicy zagrażają bezpieczeństwu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-18 07:49:41

Bałagan

Niedziałające lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-17 10:21:11

Już od kilku dni na całej ulicy Mieszka I nie działają lampy. Ciemno jak w średniowieczu, aż strach po zmroku tamtędy przejść. Oczywiście lokalni "degustatorzy" zauważyli fakt ciemności i co...

Bałagan w podwórku ulic Wojska Polskiego, Dworcowa, Zwycięzców, Źródlana

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-16 14:21:32

Śmieci zalegające na terenie miejskim. Chociaż jest to podwórko, to administratorzy okolicznych budynków informują, że to miejsce akurat należy do miasta. Jest to centrum miasta, więc nie wypada, by...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...