Zgłoszenia (4)

Junior

Zniszczony przystanek
Ukończone
2018-04-24 21:27:01

Przekrzywiony znak "przystanek autobusowy"

przystanek - grochowska

Zniszczony przystanek
Ukończone
2017-05-17 13:40:35

Wybita szyba

WYEKSPLOATOWANA ŁAWKA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM -PRZESMYK

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2018-07-19 21:33:07

Uprzejmie zwracam się z prośba o odnowienie / pomalowanie ławki na przystanku autobusowym - Przesmyk.

Zanieczyszczony i zaniedbany przystanek autobusowy- 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz.

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2017-07-03 20:00:12

Na przystanku autobusowym-> 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz w kierunku centrum miasta znajdują się śmieci. Znajdująca się ławka na przystanku jest dość mocna zniszczona i wymaga wymalowania. Mury na...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...