Zgłoszenia (18)

Śmieci na terenie zielonym przy ramie kolejowej - ul. Myśliwska

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-09-17 11:04:56

Na terenie zielonym przy ramie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej jest kilka miejsc, w których zaczynają dominować śmieci nad zielenią. W związku z tym przydałoby się przeprowadzenie kompleksowe...

Dzikie wysypisko.

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-09-10 09:20:31

Dzikie wysypisko prawdopodobnie z okolicznej budowy.

Teren zielony obok sklepu Komfort

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-08-21 16:40:01

Działka nr 439 jest mocno zanieczyszczana zwracam się z prośbą o jej posprzątanie lub zobowiązanie do tego właściciela , dodatkowo występuje niej wysoka nieskoszona sucha trawa która może stanowić...

Dzikie wysypisko w pustostanie oraz terenach przyległych

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-08-21 16:26:14

W niezabezpieczonym pustostanie oraz na drodze przy nim powstało dzikie wysypisko śmieci dodatkowo na terenie podwórka bloku obok po inwestycji wymiany dachu pozostały odpady budowlane. Problem...

Zaśmiecony teren po obu stronach Kanału Drzewnego od mostu

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-08-21 16:17:41

Po obu stronach Kanału Drzewnego występuje duże zaśmiecenie terenu głównie plastikiem i szkłem. Proszę również o uprzątnięcie tego terany lub wskazanie innego sposobu zgłoszenia...

Zaśmiecony teren wokół i na terenie parkingu Targowiska Miejskiego

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-08-21 15:59:44

Dzień dobry, Teren parkingu przy targowisku miejskim oraz wzdłuż kanału drzewnego przy płocie targowiska aż do urzędu gminy jest mocno zaśmiecony, było to już wcześniej zgłaszane do urzędu miasta...

ZANIECZYSZCZONE ZEJŚCIE NA PLAŻĘ CENTRALNĄ

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-08-06 11:04:35

Proszę o przyjęcie zgłoszenia i jak najpilniejsze wysłanie służb zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście na zejście na plażę Centralną zlokalizowane tuż przy molo. Jest tam ogromna ilość...

Zanieczyszczone zejście na plażę Centralną

Dzikie wysypisko
W realizacji
2018-07-16 20:10:04

Proszę o przyjęcie zgłoszenia i jak najpilniejsze wysłanie służb zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście na zejście na plażę Centralną zlokalizowane tuż przy molo. Jest tam ogromna ilość...

DZIKIE WYSYPISKO ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-16 14:22:45

Po raz kolejny ktoś za Szkołą Podstawową nr 7, w pobliżu bocznicy kolejowej podrzucił śmieci. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie"

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-05 21:00:23

Od czasu poprzedniego zgłoszenia minął tydzień. Śmieci zostały uprzątnięte, natomiast ramy okienne nie zostały sprzątnięte. Bardzo proszę o dokończenie prac porządkowych na tym terenie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...