uszkodzony zawór

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 10 lipca 2017, 20:56
Ukończone
cieknie woda z wodociągu , od kilku dni

Historia zgłoszenia

Ukończone Informujemy, ze dziś rano awaria została usunięta przez Miejskie Wodociągi i Kanalizacje Spółka z o. o.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Zajmiemy się nią tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...