uszkodzony.chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 21 lipca 2017, 17:40
Ukończone

Przed

Po

dziura w chodniku na ul. Narutowicza

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...