Ulica Gierczak klomby

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 25 października 2020, 18:39
Ukończone
Przewracające się ozdobne krzewy posadowione na klombie. - ( 2 klomb od Santander Bank w stronę ul. Rzecznej)

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...