Uszkodzona huśtawka

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 10 sierpnia 2017, 13:52
Ukończone

Przed

Po

Witam zgłaszam uszkodzoną huśtawkę na placu zabaw Ul Grochowska plac okolice szkoły podstawowej nr 8

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, że zgłoszona usterka na placu zabaw została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Uprzejmie informujemy, że zgłoszona usterka została przekazana do usunięcia firmie zajmującej się konserwacją urządzeń zabawowych. Usterka zostanie usunięta w możliwie najszybszym czasie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie usterki.
Zajmiemy się nią tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...