Uszkodzone, zapadnięte częsci chodnika przy blokach Grochowska 5 i 6

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 12 sierpnia 2017, 16:26
Ukończone
Uprzejmie proszę o dokonanie napraw uszkodzonych fragmentów chodnika przy północnej stronie bloku mieszkalnego Grochowska 6. Niedawno ujawniły się zapadnięcia i nierówności w chodniku pomiędzy blokami mieszkalnymi Grochowska 5 i 6, dz. 163/18, ob. 13. Uszkodzenia nawierzchni pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarzają niebezpieczeństwo dla przechodniów. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie"

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...