wysoka trawa/brak regularnego koszenia trawy

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 3 września 2017, 8:5
Ukończone
Na placu, przy skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Świętego Macieja występuje wysoka trawa, sięgająca miejscami 1,5 m. Przez wysoką trawę, tworzy się tutaj wysypisko śmieci, gdyż w wysokiej trawie nie widać śmieci. Proszę o skoszenie trawy. Jeśli teren nie należy do Miasta, proszę o kontakt z właścicielem działki i przekazanie Mu powyższego zgłoszenia. Liczę na szybkie rozwiązanie problemu. Pozdrawiam Łukasz Obroślak

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień (teren prywatny.Zespół Usterka. 11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...