Uszkodzone, zapadnięte częsci chodnika przy ul. Bogusława X po przeniesieniu lampy ulicznej

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 września 2017, 3:34
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o dokonanie napraw uszkodzonych fragmentów nowego chodnika przy ul. Bogusława X nieopodal sklepu "Almako" (dz. 195/2, ob. 13). Niedawno ujawniły się tam zapadnięcia i nierówności. Powstały one wskutek nieprawidłowego wykonania warstwy podbudowy, po zmianie lokalizacji lampy ulicznej. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarza coraz większe niebezpieczeństwo dla przechodniów. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...