Niedziałające latarnie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 września 2017, 9:8
Ukończone
Na ul. Żurawia na skrzyżowaniu z ul. Matejki przy Straży Pożarnej nie działa 6 (sześć) latarni ulicznych, większość po stronie ulicy od Straży Pożarnej jak i po drugiej stronie. Na tej ulicy nie działają również inne latarnie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...