prośba o uporządkowanie chodnika

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 18 września 2017, 13:17
Ukończone

Przed

Po

Proszę o uporządkowanie chodnika łączącego ul. Krakowską z ul. Opolską (dojście do SP nr 6). Chodnik na tym odcinku jest zarośnięty, przez co jest węższy. Wzdłuż chodnika zwijają pędy rosnących tam jeżyn. Odcinek ten jest również zaśmiecony. Z tego łącznika korzystają głównie uczniowie chodzący do pobliskiej szkoły jak i przedszkola.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...