Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 28 września 2017, 17:25
Ukończone

Przed

Po

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej. W rowach zalegają duże ilości śmieci oraz przewrócone krzewy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...