dystrybutor na worki

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 10 października 2017, 8:59
Ukończone

Przed

Po

pelen kosz, brak workow

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Uzupełniono worki,zebrano śmieci. Działanie te są realizowane na bieżąco. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...