Winda przy kładce

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 11 października 2017, 10:6
Ukończone
Nie działa winda przy kładce od strony ulicy Zdrojowej/Kasprowicza (uzdrowisko).

Historia zgłoszenia

Ukończone W dniu dzisiejszym (środa) 11-10-2017 prowadzone są prace konserwacyjne przy windach. Mogą wystąpić jeszcze krótkie przerwy w ich działaniu. Prosimy o wyrozumiałość.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...