Zapadnięty chodnik przy ul. Dworcowej 1A przed sklepem z warzywami.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 19 października 2017, 12:1
Ukończone

Przed

Po

Zapadła się jedna kostka chodnikowa typu polbruk przed sklepem z warzywami.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...