Winda przy wiadukcie dla pieszych nad torami kolejowymi

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 8 grudnia 2017, 11:5
Ukończone
Od kilku dni zepsuty przycisk windy na dolnym poziomie od strony sanatoriow. Ludzie o ograniczonej zdolności ruchu nie mogą wjechać na kładkę. Urząd miasta pobiera 4 zł dziennie opłaty klimatycznej i nie potrafi zapewnić minimum komfortowego przejścia do miasta.

Historia zgłoszenia

Ukończone Usterkę usunięto - naprawiono panel sterujący windy. Winda przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych, matek z dziećmi oraz osób z dużymi bagażami. Przepraszamy wszystkie te osoby za doznane kłopoty.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Sprawdzany jest rodzaj uszkodzenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...