Zabrudzone latarnie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 5 stycznia 2018, 9:6
Ukończone

Przed

Po

Proszę o przegląd i wyczyszczenie wszystkich kloszy oświetleniowych znajdujących się wzdłuż ulicy zygmuntowskiej przy przedszkolu. Latarnie te nie świecą i większość wygląda jak ta na zdjęciu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Klosze zostały wymyte i uszkodzone źródła światła wymienione. 8 mies. temu
W realizacji Mimo, że oświetlenie jest zasilane z przedszkola i nie jest majątkiem miasta, zlecono wykonanie prac mających na celu poprawę estetyki i naprawę zużytych źródeł światła. 9 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...