Uszkodzony kosz przy ul. Arciszewskiego.

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 7 stycznia 2018, 20:18
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzony kosz przy ul. Arciszewskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...