Zawalony garaż/pustostan

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 stycznia 2018, 14:17
Ukończone
Zwracam się z prośbą o pilne zabezpieczenie oraz uprzątnięcie pozostałości po zawalonym garażu/pustostanie w podwórku przy ul. Trzebiatowskiej 43 (dz. nr 306/2). Obecny stan zawalonej budowli stanowi zagrożenia dla osób postronnych. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...