Brakujące elementy spowalniacza przy PM nr 6

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz

Zgłoszono 25 stycznia 2018, 10:24
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o zamontowanie brakujących elementów spowalniacza drogowego na ul. Kościuszki, vis-a-vis budynku Przedszkola Miejskiego nr 6. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...