Uszkodzona nawierzchnia chodnika wzdłuż ul. Bogusława X

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 lutego 2018, 18:24
Ukończone
Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika wzdłuż ul. Bogusława X w pasie drogowym dz. 195/2, ob. 13. Niedawno ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarza coraz większe niebezpieczeństwo dla przechodniów. Uszkodzeń należy szukać na odcinku od szczytu bloku mieszkalnego Grochowska 4 do szczytu bloku mieszkalnego Kaliska 1-6. Załączone zdjęcie jest poglądowe i przedstawia tylko jedno miejsce uszkodzeń. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Prace będą realizowane w terminie późniejszym, przy sprzyjających warunkach pogodowych.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...