Odrosty od drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 23 sierpnia 2023, 15:48
Ukończone
Odrosty z pnia drzewa uniemożliwiają przejście ścieżką.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...