Oświetlenie przy TKK

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 26 listopada 2023, 20:16
Ukończone
Nie działają lampy oświetlające chodnik od dawnego Rogalika do piekarni (przy TKK) oraz wewnątrz nieruchomości Czarnieckiego 1, 5.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...