Śmieci przy pojemnikach.

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 30 czerwca 2024, 18:57
W realizacji
Od wielu tygodni , śmieci wokół pojemników na odpay, również z drugiej strony.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...