zygmuntowska 10 podwórko

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 6 lipca 2024, 16:4
W realizacji
proszę o usunięcie leżącego od ponad trzech lat złomu przy budynku przy samym boisku do koszykówki, który naraża na wypadek bawiace się dzieci nie zabezpieczonymi ostrymi elementami

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...