Lipa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 3 czerwca 2018, 21:0
Ukończone
Usycha nowonasadzona lipa przy łączniku ulic kupieckiej i złotej.obok parkingu stokrotki.brak wody!

Historia zgłoszenia

Ukończone Referat Drogowy dokonał usunięcia obumarłego egzemplarza lipy. Jesienią 2018r. dokona ponownego posadzenia drzewa.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji, zgodnie z kompetencjami, do Referatu Drogowego Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta Kołobrzeg.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...