"Niebezpieczny" baner reklamowy

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 11 października 2018, 20:14
Ukończone

Przed

Po

Baner wyborczy powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Proszę o jego usunięcie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...