USZKODZONA ŁAWKA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM- 6 DYWIZJI PIECHOTY- ZIELEŃ MIEJSKA

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 13 maja 2019, 16:19
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośba o naprawę uszkodzonej ławki na przystanku autobusowym - 6 Dywizji Piechoty- Zieleń Miejska. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Uszkodzona ławka została zdemontowana i zamontowana nowa. Dziękujemy za zgłoszenie . Zespół Usterka Kołobrzeg 1 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...