Chodkiewicza przy budynku Nr 24

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 14 maja 2019, 9:55
W realizacji
W miejscu tym, ponad miesiąc temu złożono dużą ilość spaletyzowanych płyt i krawężników - jak na razie nie wiadomo po co i dlaczego. Nic się z tym nie dzieje natomiast bardzo skutecznie, ułożone piętrowo palety, zasłaniają widoczność na zakręcie drogi przy jeździe w obu kierunkach i stanowią poważne utrudnienie w ruchu. Jeżeli są przeznaczone na jakąś inwestycję w tym rejonie to dlaczego stoją tak długo zarastając trawą? Może chociażby przestawić je na drugą stronę ulicy usuwając w ten sposób utrudnienie w ruch spowodowane całkowitym zasłonięciem zakrętu?

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...