Zamknięcie kanału wgięte niebezpiecznie.

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 6 lipca 2019, 22:13
Ukończone

Przed

Po

W Kołobrzegu przy ul. Fredry na wysokości toalety, na ścieżce rowerowej jest wgięta niebezpiecznie blacha przykrywająca kanał instalacji. Zagraża to rowerzystom i pieszym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Dziękujemy za zgłoszenie . Zespół Usterka Kołobrzeg 3 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespól Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...