NIEDROŻNY WPUST ULICZNY- UL. KOSZALIŃSKA 28

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 5 stycznia 2020, 15:27
Ukończone
Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na wjeździe na posesję ul. Koszalińska 28. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Kraty wpustów i przykanaliki zostały oczyszczone.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...