Uschnięte drzewa

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 6 lipca 2017, 17:46
Ukończone
Przy ul. Żurawia na wysokości sklepu Majster Plus rosną dwa uschnięte drzewa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Podjęto działania zmierzające do wycinki drzew. Dziękujemy. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...