Ławka zarośnięta przez krzaki

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 8 lipca 2017, 22:40
Ukończone

Przed

Po

Krzaki rozrosły się tak mocno, że wchłonęły ławkę. Dodatkowo krzaki "wchodzą na chodnik ograniczając możliwość przejścia. Wymagają natychmiastowego przycięcia bo zdziczały i wyglądają okropnie, a to ścisłe centrum miasta.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. W dniu dzisiejszym zostały wykonane niezbędne cięcia koron krzewów (rośliny są już po okresie intensywnego kwitnienia). Ławki zostały odsłonięte.
Zespól Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zostało wysłane zlecenie na wykonanie cięć pielęgnacyjnych krzewów.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zajmiemy się nim tak szybko jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...