Zgłoszenia (493)

uszkodzone oświetlenie przystanku

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2018-09-20 11:25:08

oświetlenie przystanku przed szpitalem jest uszkodzone. po zmroku cały czas miga.

Uszkodzona ławka przy przystanku autobusowym przy ul. Krzywoustego

Uszkodzona ławka
Poza uprawnieniami
2018-09-11 18:53:15

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonej ławki znajdującej się przy przystanku autobusowym przy ul. Krzywoustego DW163 (dz. nr 228 ob. ew. nr 13 MK). Ławkę należy oczyścić, odmalować oraz...

Zalegające liście wzdłuż muru na ul. Łopuskiego.

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-10 09:29:19

Zalegające liście wzdłuż muru przy I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu na ulicy Łopuskiego. Po opadach deszczu jest tam bardzo ślisko i zazwyczaj liście nie są sprzątane.

Źle działający zegar na budynku dworca pkp

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-08 17:09:06

temat ciągnący się od kilku lat Proszę o interwencję w sprawie zegara na budynku dworca pkp. zdjecie zrobione o godz. 9,15 a na zegrze 8,46. Kilkanaście osób które w tym roku spóźniło się na pociąg...

LAMPA OŚWIETLAJĄCA KORONĘ DRZEWA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-09-08 17:02:45

Witam Państwa. Proszę o interwencję w sprawie przycięcia korony drzewa. drzewo stoi na ulicy koszalińskiej obok skrzynki elektrycznej przy skrzyżowaniu z ul. wschodnią. Lampa oświetla koronę a nie...

prośba o przycięcie.gałęzi

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-09-04 10:09:09

proszę o przyciecie gałęzi 2 drzew znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Kołobrzegu. światło przevija się przez gęsto zaliścione gałęziw drzew. jedno przy przejściu dla pieszych przy sklepie...

Brak odwodnienia / źle wyprofilowana droga.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-09-01 09:11:55

Po każdym opadzie deszczu na skrzyżowaniu tworzą się ogromne kałuże uniemożliwiające swobodne przejście przez wyjazd z ulicy Kujawskiej do skrzyżowania z ulicą Mazowiecką.

W Kanale Drzewnym za szpitalem leży przewrócone drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-08-21 16:45:12

Toruje ono możliwość bezpiecznego przepływu kajakiem oraz stanowi ogólne zagrożenie. Dodatkowo kanał bardzo się na tym odcinku wypłacił należałby przemyśleć jego zlecenie jego...

Lampa na ścieżce rowerowej

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2018-08-17 14:14:06

Na ulicy Koszalińskiej poruszanie się rowerem mocno utrudnia zamontowana na ścieżce lampa. W miejscu widocznym na zdjęciu już i tak jest ciężko poruszać się płynnie, bo zupełnie nie widać, czy z...

Bardzo słabe oznakowanie ścieżek rowerowych!!!

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2018-08-08 13:12:32

Problem istnieje niestety na większości ścieżek rowerowych w Kołobrzegu (ale chyba można dodać tylko jedno zdjęcie do zgłaszanej "usterki"): 1. nie widać znaków poziomych, są powycierane lub...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...