Zgłoszenia (367)

Barszcz sosnowskiego na ul. Paryskiej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-18 12:15:48

Przy płocie na ul Paryskiej przy latarni rośnie od kilkunastu lat barszcz sosnowskiego

Dziura w chodniku ul. Czarnieckiego

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-05-15 21:59:42

Zawalił się chodnik- dzięki autom, które są tam pakowane. Co więcej, dziura jest na środku chodnika, zaznaczone dokładnie w tym miejscu, w którym jest, w pobliżu klatka Wschodnia 29, na przeciwko...

Barszcz sosnowskiego przy przystanku autobusowym

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-15 21:22:46

Kilka miesięcy temu zgłaszałem barszcz w tym samym miejscu i został wycięty, dlaczego tym razem odmawiacie? teren nie jest terenem prywatnym gdyż jest tam słup przejście dla pieszych i lampa,...

Podmyta droga.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-05-13 17:30:39

Na ulicy Grochowskiej przed klatką 5a/b tuż przy kratce ściekowej została podmyta jezdnia. Widać że podmycie jest głębokie na około 0,5 m. W każdej chwili może się to zarwać.

Dzikie wysypiska/melina na Jedności Narodowej.

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-05-13 17:20:51

Na ul. Jedności Narodowej 74, 75, 76 od strony podwórek ktoś od jakiegoś czasu podrzuca różne śmieci. Trwa to od dłuższego czasu a nikt tego nie chce sprzątnąć bo nie ma w pobliżu śmietnika. Proszę o...

Daniel M.

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2018-05-11 20:17:33

Proszę o usunięcie bezużytecznych słupków do siatkówki. Nie pasują już do miejsca, w którym są zamontowane.

Dziko rosnąca roślinność ograniczająca widoczność

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-11 14:19:20

Zwracam się z prośbą o przycięcie lub wycięcie "dziko" rosnącej roślinności w podwórku przy ul. Mazowieckiej / ul. Kujawskiej (działka nr 11/53). Obecnie rosnąca roślinność w bardzo dużym stopniu...

Daniel M.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-05-09 12:55:46

Uszkodzony słupek! Można też je pomalować i oczyścić podłoże z trawy.

507523163

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-05-01 16:19:23

Czy nikt nie widzi że te róży które tam są dawno powinny być wymienione na nowe sadzonki. Wygląda to okropnie .

Zanieczyszczony gołębimi odchodami chodnik

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-29 10:41:12

Odstrzelać nie można żeby przy przystanku Al jp ii przy gieldowej nie brudzily? A może usunąć ich gniazda. Byłem świadkiem kiedy Niemcy dostali z gory a potem ja

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...