Zgłoszenia (16)

Znioszczona zieleń

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2018-01-25 10:36:03

Zwracam się z prośbą o usunięcie zniszczonego drzewka (wraz z wykopaniem wystającej części z ziemi) na podwórku przy ul. Kaliskiej / Słowińców, vis-a-vis wejścia do klatki nr 2 przy ul. Kaliskiej....

ul.Kaliska

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2018-01-03 18:01:30

W takim stanie od ponad tygodnia znajduje się przejście przez trawnik przy ulicy Kaliskiej. Rozumiem, że były święta i Nowy Rok ale czas już uporządkować pozostałości po świątecznych...

Zarastający chodnik

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-09-29 09:45:09

Nad chodnikiem wzdłuż ul. Świętego Wojciecha (na wysokości przejazdu dla rowerzystów) zwisają pędy rosnącej tam dzikiej róży oraz krzaków malin, kilka metrów dalej, co zmniejsza szerokość chodnika....

robinia akacjowa

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-09-09 01:00:43

Witam,w czerwcu zglaszalampotrzebe przyciecia robinii aby nie rosla wiecej do gory i zaslaniala slonce mieszkancom,dostalam odpowiedz ze prace te maja byc wykonane do 31 lipca,monitowalam w dniu 24...

Nadłamany duży konar drzewa przy budynku przy ul. Unii Lubelskiej 14

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-08-30 13:37:23

Pomiędzy budynkiem przy ul. Unii Lubelskiej 14, a garażami przy ul. Drzymały obrywa się duży konar drzewa. Pęknięcie miedzy konarem a głównym pniem drzewa widoczne jest dobrze z ziemi.

drzewa

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-07-22 23:51:51

Witam w dniu 19 czerwca zglaszalam potrzebe podcinania robinii akacjowej dostalam odpowiedz: "Witam Uprzejmie informuję, że wskazana robinia akacjowa to drzewo stanowiące nasadzenie zastępcze, za...

Nisko zwisające gałęzie.

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-07-07 09:01:57

Zaniedbana pielęgnacja drzew. Gałęzie zagrażają pieszym.

Zasłonięta lampa przez drzewo

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-06-29 11:29:36

Całkowicie drzewo zasłania lampę, która nie spełnia swojego przeznaczenia. Lampa znajduje się pomiędzy budynkami Drzymały 7, a Drzymały 8 w na przeciw bloku Kniewskiego 17-22

Czeremcha zasłana całkowicie dostęp światła słonecznego do meiszkania

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-06-20 12:04:54

Dzień dobry. Problem był już przez moją Mamę jakiś miesiąc czas temu zgłaszany do Referatu Ochrony Środowiska telefonicznie, jednak do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany. Czeremcha całkowicie po...

Krzaki na chodniku

Przewrócone/połamane drzewo
Ukończone
2017-06-19 23:32:52

Krzaki rosnące przy ul. Wschodniej (pomiędzy ul. 4 Dywizji a ul. Morawskiego) zbyt się rozrosły i uniemożliwiają korzystanie z chodnika na tym odcinku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...