Zgłoszenia (825)

Uliczka osiedlowa

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-10-12 08:35:07

Dziura na uliczce osiedlowej, wjeżdżając do wieżowca 16a,b na ul. Zygmuntowskiej.

uszkodzona.nawierzchnia.

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-10-03 19:20:53

zgłoszenie piszę po raz 3 w ciągu roku. zapewne po raz 3 odeśła je państwo do TBSu a oni nadal nic nie zrobią. uliczka przed budynkiem.nalezy do TBS blok Koszalińska 62-66. Mieszkańcy maja i...

zbiorowisko menelów, zakłócanie ciszy, prośba o

Uszkodzona ławka
Poza uprawnieniami
2018-09-27 15:56:51

Ławka jest brudna, w nocy siadają na niej głośne osoby zakłócające cisze nocną, szczekający pies, wrzaski, tłuczenie butelek (sprawa zgłaszana wielokrotnie na policje) stąd też zwracam się do Pana z...

Zalegające liście wzdłuż muru przy ulicy Łopuskiego.

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-21 08:25:11

Proszę o zmobilizowanie właścicieli posesji lub służb porządkowych o sprzątanie liści wzdłuż muru przy ulicy Łopuskiego.

Brak oznakowania postoju TAXI (znaki D-19 oraz D-20) przy ul. Starynowskiej

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-09-21 05:13:24

Po zrealizowaniu inwestycji budowy ścieżki rowerowej przy ul. Starynowskiej wyznaczono nowe miejsce postojowe dla taksówek osobowych. Jakiś czas temu oznakowanie uległo uszkodzeniu, a obecnie nie ma...

uszkodzone oświetlenie przystanku

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2018-09-20 11:25:08

oświetlenie przystanku przed szpitalem jest uszkodzone. po zmroku cały czas miga.

Uszkodzona ławka przy przystanku autobusowym przy ul. Krzywoustego

Uszkodzona ławka
Poza uprawnieniami
2018-09-11 18:53:15

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonej ławki znajdującej się przy przystanku autobusowym przy ul. Krzywoustego DW163 (dz. nr 228 ob. ew. nr 13 MK). Ławkę należy oczyścić, odmalować oraz...

Zalegające liście wzdłuż muru na ul. Łopuskiego.

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-10 09:29:19

Zalegające liście wzdłuż muru przy I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu na ulicy Łopuskiego. Po opadach deszczu jest tam bardzo ślisko i zazwyczaj liście nie są sprzątane.

Źle działający zegar na budynku dworca pkp

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-08 17:09:06

temat ciągnący się od kilku lat Proszę o interwencję w sprawie zegara na budynku dworca pkp. zdjecie zrobione o godz. 9,15 a na zegrze 8,46. Kilkanaście osób które w tym roku spóźniło się na pociąg...

LAMPA OŚWIETLAJĄCA KORONĘ DRZEWA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-09-08 17:02:45

Witam Państwa. Proszę o interwencję w sprawie przycięcia korony drzewa. drzewo stoi na ulicy koszalińskiej obok skrzynki elektrycznej przy skrzyżowaniu z ul. wschodnią. Lampa oświetla koronę a nie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...